• KVVK Politikası

https://ecev.org.tr/icSayfa.php?sayfa=KVK_Politikasi

  • Katılımcı Aydınlatma Metni

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (“EÇEV”) olarak İzmir Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Günleri kayıt formu vasıtasıyla paylaştığınız kimlik, iletişim, yaptığınız bağış türü ve miktarı bilgileriniz KVK Kanunu m. 5/2(a) kanunlarda açıkça öngörülmesi ve m. 5/2(c) hükmünde düzenlenen sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması hukuki sebebine dayalı olarak bağışınız hakkında kayıt alınması, vakfımıza ait resmi kayıtların tutulması, bağışınız hakkında sizi bilgilendirmek üzere sizlerle iletişim kurulması amaçlarıyla işlenecek ve  bu veriler aynı amaçlar kapsamında bağışçılar, gönüllüler, çeşitli şekillerde, eğitim ve etkinliklerde işbirliği yaptığımız yerli/yabancı kişi ve kurumlar, tedarikçiler, kurucu üyeler, çalışanlar ve Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaşılabilecektir. Etkinlik günü çekilecek, katılımcıların da açıklıkla görüntülenebileceği tüm fotoğraf ve videolar, EÇEV’in faaliyetlerinin tanıtılması, duyurulması ve raporlanması amacıyla tüm dijital ve basılı mecralarda yer alabilecektir.

Kaydı tamamla butonuna tıkladığınız anda ise, ödeme sayfasına aktarılacaksınız. İlgili sayfada paylaştığınız kart bilgileriniz bizimle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır, yalnızca yapılan ödemeyi yapan kişi, ödeme miktarına ilişkin bilgiler tarafımıza aktarılmaktadır. Ödeme sayfasında paylaştığınız verilerinizin güvenliği hakkında bilgi almak için Paytr Web Sayfasını (https://www.paytr.com/kisisel-verilerin-korunmasi) inceleyebilirsiniz.

 

EÇEV tarafından kişisel verilerinizin işlenmesi ile veri güvenliğinin sağlanması konularında daha detaylı bilgiye internet sitemizde bulunan EÇEV Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İşlenen kişisel verilerinize ilişkin olarak Kanun’nun 11. maddesinde sayılan haklarınızı kullanmak için EÇEVin internet sayfasında bulunan  “Veri Sahibi Başvuru Formu”nu kullanarak, İletişim sayfasındaki Genel Merkez iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.